vánoční dárek pro Ekotýmy: Hodnocení kvality

Úžasný dárek pro všechny ekotýmy ze základních a středních škol ? Představujeme HODNOCENÍ KVALITY EKOŠKOLY – speciální nástroj, který vám nejen ukáže, jak úspěšně naplňujete 7 kroků mezinárodního programu Ekoškola, ale také vám poskytne motivační rady, jak se ještě více zlepšit.

Být součástí Ekoškoly znamená neustále se rozvíjet a přispívat ke zlepšení světa kolem sebe. S HODNOCENÍM KVALITY EKOŠKOLY zjistíte, jaký pokrok jste dosáhli, a možná i to, že jste na cestě k získání mezinárodní certifikace! A co víc, HODNOCENÍ je propojeno s Ekotýmáckými sebehodnotícími kartami (ESKy).

Získáváte tak skvělý nástroj, který vám pomůže na každé schůzce ekotýmu sledovat svůj posun a rozvíjet program, tak aby byl co nejkvalitnější a měl co největší dopad na ekotýmáky, lidi v jejich okolí i životní prostředí.

HODNOCENÍ

vám navrhne i další postup.

ještě nejste zapojeni do programu Ekoškola?