změna našeho prostředí ve škole

S Ekotýmem jsme se snažili vylepšit relaxační koutek ve škole. Podařilo se nám zajistit finance na úpravu, a tím jsme přispěli k lepší náladě ve škole.

S Ekotýmem naší školy jsme objevili projekt Tvoříme školu. Promluvili jsme s paní ředitelkou, protože chceme zlepšovat prostředí naší školy, a shodli jsme se na tom, že se do projektu přihlásíme. Hned jsme začali obcházet třídy kvůli návrhům. Nasbírali jsme jich dost a vybrali jsme pět nejlepších, které by se daly pořídit za cenu projektu. Poté jsme sestavili prezentaci k těmto nápadům a prezentovali ji na Magistrátu města Zlína. Zde nám odsouhlasili 30 tisíc na jejich realizaci (jsou to např. fotbálek, nový pingpongový stůl). Paní ředitelka vše objednala a teď už naše výsledky přinášejí radost žákům už přes rok. Musím říct, že díky naší snaze se rozhodně zvětšila soutěživost a komunikace mezi ročníky a hlavně celková pohoda školy.

Jiří Michl, ZŠ Kom. I

ještě nejste zapojeni do programu Ekoškola?