ukliďme Vizovice

Mateřská škola Vizovice se již podruhé zapojila do projektu „Uliďme Česko“, zapojení do této akce má pod názvem „Ukliďme Vizovice“.

Opět byla zapojena celá mateřská škola od nejmenších dětí až po předškoláky. Mezi úklidová místa byl zařazen areál a blízké okolí mateřské školy, tady uklízely děti nejmenší, dále zámecký park a okolí vlakového nádraží, zde byly děti střední a fotbalový stadion, jelikož je vzdálen nejdále od mateřské školy, uklízely nejstarší děti. Na závěr celé akce bylo vyhodnocení úklidu a rozdávání diplomů. Zajímavým zjištěním bylo množství odpadků, které děti posbíraly v areálu mateřské školy, kdy paní učitelka na tento problém upozornila a s dětmi bylo domluveno, že se budeme o školní zahradu starat, a pokud najdeme nějaké smetí hned ho hodíme do koše a tento bod Ekotým zařadil i do Ekokodexu.

Mgr. Jitka Galetková, MŠ Vizovice