uklidíme Dubou

Akční Den Země proběhl napříč celou školou. Třídy se rozešly podle připravených tras do okolí města a sbíraly a sbíraly.
Autobusové nádraží, Lesopark, letiště, Nedamov, Mlejnek, hřiště, hřbitov, směr Dubá – Dřevčice, Sušárna, , za kostelem, Na Výsluní, Mala Strana. To jsou cíle, ke kterým směřovaly děti v pátek 28.4.2023.
Proč? V rámci akce Ukliďme Dubou byla všechna tato místa vyčištěna od odpadků a Dubá se mohla jarně nadechnout. Všem moc děkujeme, byli jste šikovní!
Za odměnu na děti čekaly soutěže na sběrném dvoře, které pro ně připravila Zuzka Martínková a Zuzka Pabišková. Spousta legrace při hodu baterií na cíl, koulení pneumatiky, sestavení popelnice, třídění odpadů, rozebrání krabice….byla doplněna slunečným počasím. !

Mgr. Jana Mašková, ZŠ Dubá