Ekoškola hledá posilu do týmu

Hledáme parťáka nebo parťačku ideálně na plný úvazek, který/která umí pracovat týmově a zároveň preferuje svobodu v práci, má rád/a flexibilitu, je aktivní a chce být součástí něčeho smysluplného a úspěšného. A hlavně má chuť se podílet na vytváření a budování nových vzdělávacích směrů a konceptů.

Práce je vhodná i pro absolventy!

Náplní práce bude zejména:

 • Být členem/členkou týmu programu Ekoškola
  Jsme aktuálně malý tým 4 lidí, kteří se setkávají minimálně 2x v týdnu osobně a společně v ČR řídíme ten nejlepší vzdělávací program na světě vedoucí mladé lidi k udržitelnému způsobu života. Vztahy v týmu jsou kamarádské, otevřené a založené na respektu, ne hierarchii.
 • Být koordinátorem/koordinátorkou samostatných projekt
  Můžeš se dostat od krátkodobých projektů jako je pořádání semináře, konference, až k vedení dlouhodobých (víceletých) projektů podpořených z různých grantů a dotací.
 • Být vzdělávacím metodikem/metodičkou
  Vítáme otevřenou a kreativní mysl a chuť zkoušet nové přístupy, i zájem o vzdělávání a rozvoj lidí směrem k udržitelnější budoucnosti. Výhodou jsou zkušenosti s vedením či vzděláváním dětí i dospělých ať z práce nebo z různých volnočasových aktivit.

Podrobný popis pozice a požadavků

Jak se nám můžeš představit?

 1. Vyplň motivační dotazník
 2. Zašli nám maximálně dvouminutové video, kde se nám představíš a shrneš své přednosti
  i motivaci.
  Video zašli na jan.smrcka@ekoskola.cz, do předmětu napiš: Výběrko + tvé jméno

ještě nejste zapojeni do programu Ekoškola?