Materiály

Máme pro vás návody a inspiraci, jak na Ekoškolu krok za krokem. Dáme vám také výukové materiály na témata Ekoškoly přímo do vašich hodin s žáky.

Naše metodické materiály vás provedou programem Ekoškola a pomohou vám nastartovat změny, o které usilujete. Mnoho pracovních listů využijete přímo ve výuce k motivaci a ke vzdělávání žáků v tématech jako je voda, odpady, energie, biodiverzita apod. Všechny materiály pečlivě připravujeme a testujeme ve spolupráci se zapojenými Ekoškolami.

Některé materiály jsou dostupné pouze ve zkrácené verzi.
Celé verze materiálů jsou pro školy, které jsou přihlášené do programu.

Pro zapojené školy - plné verze materiálů najdete ke stažení ZDE.

Přihlašovací údaje vám byly zaslány při vstupu do programu Ekoškola. Pokud je nemáte, napište nám na ekoskola@terezanet.cz.

Přidejte se do Ekoškoly