a je vymalováno

Žáci z biskupského gymnázia Bohosudov se rozhodli si vymalovat zdi školy podle svého. Nebylo to úplně lehké, protože jsou ve staré budově a museli žádat o povolení až na biskupství..

A jak vyjednávání dopadlo?

O tom se mohou přesvědčit návštěvníci školy na vlastní oči. Díky usilovné a systematické práci žáků „umělců“, se nyní mohou všichni přítomní ponořit do podmořského světa v přízemí školy, v prvním patře se toulat stepí a savanou a v druhém patře se projít lesem či prodírat pralesem.

Obrázky jsou velké, názorné, označené a využívají se i pro výuku.

„Veselé i naučné chodby gymnázia a možnost spolupodílet se na chodu školy také pomohly s rozhodnutím dalším zájemcům o studium na naší zajímavé škole, za což jsme velmi rádi.“,

Mgr. Věra Pavlátová koordinátorka programu Ekoškola, Biskupské gymnázium Bohosudov.