podpoříme dobrou věc

Dobro je nakažlivé.
Když každý najde a podpoří dobrou věc kolem sebe, hned bude více pozitivních změn.

víte, že...

... darovat můžete nejen peníze, ale i kus svého času? Dobrovolnická činnost má hodnotu až 40 miliard Kč ročně.
I v případě, že posbíráte odpadky při vaší procházce, ušetříte čas a peníze jiných lidí a organizací. Zároveň podepsání petice, sdílení videa nebo poslání malého finančního příspěvku může mnohonásobně zvětšit dopad na společnost nebo životní prostředí.

Zlepšeme svět kolem sebe, šiřme dobré myšlenky nebo něco natočme či zorganizujme.

jaké aktivity vás čekají v této výzvě

zadání pravidelného finančního příspěvku
na podporu této Kampaně a celoroční činnosti dětí z Ekoškol

• podpořte organizaci Kampaně v tomto a následujícím roce
  • podpořte činnost dětí, které se celý rok snaží zlepšovat životní prostředí skrze Ekoškolu

dobrovolnictví pro eko

• v rámci dobrovolnictví (= nezištněm, mimo práci a školu) můžete dělat mnoho věcí, například:
    • zapojte se  do ekoprojektu mimo svoji práci nebo školu, třeba tím, že budete vyrábět domky pro zvířata atd.
    • uspořádejte s rodinou nebo kamarády procházku
      s cílem vyčistit od odpadků nějakou část přírody
    • uspořádejte vzdělávací eko-večer atd.

natočení a sdílení motivační zprávy
o výzvách v Kampani

• natočte na mobil / foťák maximálně jednominutový vzkaz zprávu nebo tip o kampani nebo konkrétní výzvě
  • sdílejte ho na svém FB, instagramu atd.
  • nezapomeňte k popisu přidat hashtag s názvem  #kampanOH

poslání jednorázového finančního příspěvku
na podporu této Kampaně a celoroční činnosti dětí z Ekoškol

• podpořte organizaci Kampaně v tomto roce