členská sekce

Přihlášení pro zapojené do programu Ekoškola. Pokud jste již registrováni, vložte své přihlašovací údaje.

registrace do programu Ekoškola

Poplatek za aktuální školní rok, v případě registrace 1.2. - 30.4. za 1200 Kč a v případě registrace 1.5. - 31.8. platí i na další školní rok. Jste-li škola z Libereckého kraje, zadejte slevový kód: Liberec. Po uhrazení registračního poplatku získáte přístup do členské sekce a na uvedenou (doručovací) adresu vám zašleme úvodní balíček tištěných metodických materiálů. Do pole E-mail* napište emailovou adresu, kterou se budete přihlašovat do členské sekce.

Přihlášku do programu není nutné každoročně obnovovat. Vždy v září obdržíte fakturu k úhradě ročního poplatku. Účast v programu lze ukončit písemným odhlášením.

co se bude dít po uhrazení poplatku?

1. Emailem obdržíte přihlašovací údaje do členské sekce, kde naleznete mimo jiné přihlašovací údaje do databáze aktivit, ve které najdete i plné elektronické verze našich publikací.
  2. Zařadíme vás do rozesílky novinek pro zapojené do programu Ekoškola. Pokud chcete do rozesílky přihlásit další kolegy nebo žáky, napište nám na ekoskola@terezanet.cz
  3. Koordinátor programu na škole obdrží balíček s tištěnými materiály do 14 dnů po uhrazení poplatku. Ukázky materiálů najdete zde.
  4. Můžete se hlásit na ekoškolí webináře a semináře, ktré vám pomohou projít programem ještě snáz. Zapojeným školám navíc měsíčně poskytujeme bezplatné online konzultace, kde můžete individuálně probrat situaci na vaší škole, konkrétní bariéry nebo obavy, nebo se ujistit, že jdete správným směrem. Veškeré termíny konzultací a vzdělávání zasíláme emailem a uvádíme v kalendáři akcí.

jsme tu pro vás!

Pokud máte pocit, že se výše uvedené záležitosti nedějí, jak mají nebo potřebujete odpovědi na otázky, napište naší Rádě na radka.tyslova@ekoskola.cz nebo jí rovnou zavolejte na 777 659 597