Přihlášení

Přidejte se. Zapojte sebe nebo svou školu do komunity, kde učíme děti zlepšovat životní prostředí v místě, kde žijí.

Pokud se zapojením váháte, přihlaste se zdarma na seminář „Ekoškola v kostce“, ukážeme Vám jak Ekoškola funguje a co přináší dětem i škole.

Jak se přihlásit?

1. Vyplňte on-line přihlašovací formulář.

2. K on-line formuláři přiložte podepsaný  a naskenovaný Souhlas vedení školy s realizací programu na škole.

3. Zaplatíte účastnický poplatek (informace o poplatcích najdete zde). Fakturu obdržíte mailem do 14 dnů od přihlášení.

Co se bude dít po přihlášení, resp. po uhrazení poplatku?

1. Koordinátor programu obdrží balíček s tištěnými materiály. Do 14 dnů po uhrazení poplatku. Ukázky materiálů najdete zde.V ¨doprovodném balíčku dostanete přihlašovací údaje do databáze aktivit, ve které najdete i elektronické verze publikací.
  2. Zařadíme vás do rozesílky novinek a pravidelného měsíčního zpravodaje. Pokud chcete do rozesílky přihlásit další kolegy nebo žáky, napište nám na ekoskola@terezanet.cz, nebo se přihlaste přes odkaz na webu (v dolní části každé stránky).
  3. Nabídneme vám úvodní konzultaci u vás ve škole. Do 4 týdnů od přihlášení do programu vás osloví konzultant nebo krajský koordinátor.
  4. V Můžete se hlásit na nejbližší termíny webinářů a seminářů. Aktuální nabídka zde.

Jsme tu pro vás!

Pokud máte pocit, že se výše uvedené záležitosti nedějí, jak mají nebo potřebujete odpovědi na otázky, napište kolegyniI Marii Servítové na marie.servitova@terezanet.cz nebo zavolejte na: 777 659 597. další kontakty najdete zde.

Zapojení do programu je dlouhodobé.

Přihlášku do programu není nutné každoročně obnovovat. Vždy v září obdržíte fakturu k úhradě ročního poplatku. Účast v programu lze ukončit písemným odhlášením.

Hledáme další partnery, aby nám pomohli změny, které Ekoškola přináší, dále prohlubovat a rozšiřovat. Hledáme další konzultanty, kteří pomohou učitelům a žákům změny ve školách zavádět. Hledáme odborníky pro spolupráci na odborných tématech Ekoškoly. Můžete – li pomoci, prosím kontaktujte nás.

Přidejte se do Ekoškoly