registrace

Zapojte se do programu Ekoškola.

Mezinárodní program Ekoškola je fenoménem udržitelnosti a zodpovědného přístupu k životnímu prostředí, který má v České republice obrovský vliv. Program se zaměřuje na vedení dětí a učitelů k udržitelnějšímu způsobu života a tím jim umožňuje aktivně a samostatně zlepšovat prostředí, ve kterém žijí. Tento program je největší svého druhu v zemi a jeho účinky jsou neocenitelné.

jak se přihlásit?

1. Vyplňte online přihlašovací formulář a přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů.
  2. Uhraďte účastnický poplatek. Fakturu obdržíte mailem do 14 dnů od odeslání přihášky

Přihlášku do programu není nutné každoročně obnovovat. Vždy v září obdržíte fakturu k úhradě ročního poplatku. Účast v programu lze ukončit písemným odhlášením.

co se bude dít po uhrazení poplatku?

1. Koordinátor programu na škole obdrží balíček s tištěnými materiály do 14 dnů po uhrazení poplatku. Ukázky materiálů najdete zde. V doprovodném balíčku dostanete přihlašovací údaje do databáze aktivit, ve které najdete i elektronické verze publikací.
  2. Zařadíme vás do rozesílky novinek a pravidelného měsíčního zpravodaje. Pokud chcete do rozesílky přihlásit další kolegy nebo žáky, napište nám na ekoskola@terezanet.cz
  3. Nabídneme vám úvodní mentorskou konzultaci u vás ve škole. Do 4 týdnů od přihlášení do programu vás osloví mentor nebo krajský koordinátor.
  4. Můžete se hlásit na nejbližší termíny webinářů a seminářů, ktré vám pomohou projít programem ještě snáz. Zapojeným školám navíc měsíčně poskytujeme bezplatné online konzultace, kde můžete individuálně probrat situaci na vaší škole, konkrétní bariéry nebo obavy, nebo se ujistit, že jdete dobrým směrem.

jsme tu pro vás!

Pokud máte pocit, že se výše uvedené záležitosti nedějí, jak mají nebo potřebujete odpovědi na otázky, napište naší Rádě na radka.tyslova@ekoskola.cz nebo jí rovnou zavolejte na 777 659 597