Přihlášení

Přidejte se. Zapojte sebe nebo svou školu do komunity, kde učíme děti zlepšovat životní prostředí v místě, kde žijí.

Pokud se zapojením váháte, přihlaste se zdarma na seminář „Ekoškola v kostce“, ukážeme Vám jak Ekoškola funguje a co přináší dětem i škole.

Jak se přihlásit?

1. Stáhněte si a nechejte podepsat vedením školy povinný Souhlas vedení školy s realizací programu na škole.
  2. Vyplňte online přihlašovací formulář.

3. Přihlášení je vázáno na úhradu účastnického poplatku. (informace o poplatcích najdete zde).
  4. Po přijaté platbě vám zašleme balíček s veškerými materiály pro realizaci programu (podrobné informace, příručky).
  5. Pro zapojení do programu je nezbytná účast alespoň jednoho učitele na úvodním semináři (hledejte zde) nebo osobní konzultace. ​Úvodní konzultaci nabízí e-mailem či telefonicky krajský koordinátor, zpravidla do měsíce od zaplacení ročního poplatku. Pokud potřebujete uskutečnit konzultaci dříve, napište přihlaste se zde.

Zapojení do programu je dlouhodobé, přihlášku do programu není nutné každoročně obnovovat. Účast v programu lze ukončit písemným odhlášením.

Hledáme další partnery, aby nám pomohli změny, které Ekoškola přináší, dále prohlubovat a rozšiřovat. Hledáme další konzultanty, kteří pomohou učitelům a žákům změny ve školách zavádět. Hledáme odborníky pro spolupráci na odborných tématech Ekoškoly. Můžete – li pomoci, prosím kontaktujte nás.