Konference

Změňme klima - konference Ekoškoly

Konference úspěšně proběhla!

Záznam z panelové diskuze si můžete pustit ZDE.

 

Můžete se také podívat na příspěvky našich řečníků, které diskuzi předcházely:

Tadeáš Žďárský

Jan Krajhanzl

Ondráš Přibyla

Petr Daniš

Josef Prokeš

 

 

ZMĚŇME KLIMA - konference Ekoškoly pro žáky od 12 let a jejich učitele

Videa s příspěvky našich pěti řečníků vydáme na začátku ledna 2021 - dostanete je po registraci na Váš mail. Videa mají 20 - 25 minut a skvěle se hodí k rozproudění diskuze s žáky!

 

 

 

 

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Cílem programu je dále inspirace k aktivnímu občanství a pomoc znevýhodněným skupinám. Program Active Citizens Fund vstoupil do České republiky v září roku 2019 s cílem podpořit neziskové organizace nehledě na jejich velikost a zkušenosti. V České republice jej spravuje konsorcium, které tvoří Nadace OSF, Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové a Skautský institut. Program je realizován v rámci Fondů EHP aNorska 2014–2021. Prostřednictvím Fondů EHP aNorska přispívají státy Island, Lichtenštejnsko aNorsko ke snižování ekonomických a sociálních rozdílů v Evropském hospodářském prostoru (EHP) a k posilování spolupráce s 15 evropskými státy. Důležitým posláním programu je také spolupráce mezi Českou republikou a dárcovskými státy. Jde o spolupráci mezi českými neziskovými organizacemi a organizacemi z Islandu, Lichtenštejnska a Norska.

Přidejte se.

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se