Konference

Změňme klima - konference Ekoškoly

Konference úspěšně proběhla!

Záznam z panelové diskuze si můžete pustit ZDE.

Můžete se také podívat na příspěvky našich řečníků, které diskuzi předcházely:

Tadeáš Žďárský

Jan Krajhanzl

Ondráš Přibyla

Petr Daniš

Josef Prokeš

ZMĚŇME KLIMA - konference Ekoškoly pro žáky od 12 let a jejich učitele

Videa s příspěvky našich pěti řečníků vydáme na začátku ledna 2021 - dostanete je po registraci na Váš mail. Videa mají 20 - 25 minut a skvěle se hodí k rozproudění diskuze s žáky!

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Cílem programu je dále inspirace k aktivnímu občanství a pomoc znevýhodněným skupinám. Program Active Citizens Fund vstoupil do České republiky v září roku 2019 s cílem podpořit neziskové organizace nehledě na jejich velikost a zkušenosti. V České republice jej spravuje konsorcium, které tvoří Nadace OSF, Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové a Skautský institut. Program je realizován v rámci Fondů EHP aNorska 2014–2021. Prostřednictvím Fondů EHP aNorska přispívají státy Island, Lichtenštejnsko aNorsko ke snižování ekonomických a sociálních rozdílů v Evropském hospodářském prostoru (EHP) a k posilování spolupráce s 15 evropskými státy. Důležitým posláním programu je také spolupráce mezi Českou republikou a dárcovskými státy. Jde o spolupráci mezi českými neziskovými organizacemi a organizacemi z Islandu, Lichtenštejnska a Norska.