BASE CAMP – klimatická hra pro středoškoláky

Hra BASE CAMP představuje skutečnou výzvu. Ponořte se s námi do světa vědeckého dobrodružství a poznání klimatických změn. Proč se přidat? Získáte možnost otestovat své znalosti, spolupracovat v týmu a zároveň si užijete zábavu. 

Bojujte o prvenství v základním táboře, vybudujte svou vlastní základnu dřív než ostatní a staňte se expertem na zkoumání klimatických změn. K dosažení tohoto cíle budete potřebovat nejen odvahu riskovat, ale i vědeckou prestiž, pevné znalosti a šikovné řešení problémů. To vše vás posune a dá vám větší sebejistotu v době klimatických výzev. 

Připojte se k nám a staňte se součástí týmu, který získá největší prestiž a tím i šanci přispět k lepší budoucnosti. 

  • Jedná se o týmovou kooperativní a kompetitivní hru s reflexí. 
  • Pro 2 až 32 hráčů. 
  • Pro 2 až 32 hráčů. 
  • Ideální čas: 135 minut (minimálně 90 minut) včetně reflexe. 
  • Pro 1. a 2. ročník SŠ. 
  • 1 místnost (třída), kde lze sedět v kruhu. 
  • Žádné speciální pomůcky nejsou od účastníků vyžadovány. 

Tato hra vás naučí nejen o klimatických změnách, ale také rozvine vaše dovednosti strategického uvažování a týmové spolupráce. Připravte se na dobrodružství a staňte se vědeckými badateli bojujícími proti změnám klimatu. Věříme, že si při hraní hry BASE CAMP užijete spoustu zábavy a dozvíte se mnoho užitečných informací, které využijete ve svém každodenním životě. Hodně štěstí!

Vzdělávací program BASE CAMP vytváří program Ekoškola. Vzniká však pro potřeby společnosti dm, která chce tímto spojením posunovat a rozvíjet vzdělávání o klimatických změnách u mladých lidí.

ještě nejste zapojeni do programu Ekoškola?