BASE CAMP

Klimatická deskovka pro děti i dospělé.
Učení, které mění svět.

Ceník, různé

Níže ještě naleznete možnost, jak hrát BASE CAMP s kamarádysouhrnný ceník

Pokud Vás zajímá něco dalšího ohledně BASE CAMPu, a na stránkách jste nenašli odpověď, ozvěte se nám na petr.fiala@terezanet.cz.

BASE CAMP pro „kamarády“

Možná nejste škola ani středisko, které by BaseCamp rádo dále nabízelo. Jste klubovna, skautský oddíl, možná klub deskových her. Pokud chcete BaseCamp také hrát, a jedná se o malé množství nekomerčních realizací, lze zakoupit jen deskovou hru.

Podmínkou pro tento nákup je buď účast na metodickém školení, nebo alespoň jedna sehrávka hry v rámci semináře, školení apod.

K dispozici online jsou Vám také:

- pravidla hry

- souhrn otázek a odpovědí

- manuál pro vedení reflexe

Ceník

Vedené workshopy

Workshop pro školy
0 / 9 900 Kč
Workshop pro firmy
individuálně

Desková hra

Sada až pro 32 hráčů
3 800 Kč *
Sada až pro 16 hráčů
2 500 Kč *
Sada až pro 8 hráčů
1 300 Kč *
Balíček problémů a benefitů
270 Kč *

* cena platí při osobním vyzvednutím na Tereze (Haštalská 17, Praha). V ostatních případech je třeba přičíst poštovné a balné 210 Kč.

Licence pro střediska

Licence
30 000 Kč

Licence obsahuje 2 herní sady pro 32 hráčů,  úvodní školení, elektronické podpůrné materiály. Umožňuje další komerční i nekomerční užití.