BASE CAMP

Klimatická deskovka pro děti i dospělé.
Učení, které mění svět.

Pro střediska

BaseCamp nám přijde dobré šířit různými cestami. Pokud byste chtěli tento program šířit také, budeme s Vámi rádi spolupracovat.

Jak učit BaseCamp u Vás na středisku?

Pro získání BaseCampu k Vám na středisko je třeba mít licenci. Abyste ji mohli získat, alespoň jeden lektor musí absolvovat školení k programu v rozsahu 6 hodin. Školení obsahuje sehrávku hry a metodický rozbor hry i reflexe.

Licence umožňuje další nekomerční i komerční užití.

Vstupního školení se může účastnit i více lektorů z Vaší organizace, budeme za to rádi. Respektujeme však, že uvolnit více zaměstnanců v jeden den může být náročné.

Licence obsahuje 2 herní sady pro 32 hráčů.

S licencí souvisí i „informační závazek“. Nejméně jednou za školní rok (vždy do června, možno dřív) je třeba dát vědět, kolik lidí workshopem prošlo.

V případě zájmu o licenci pište na petr.fiala@terezanet.cz. Ozveme se Vám zpátky a domluvíme se na úvodním školení, distribuci herních setů a dalších podrobnostech.

Proč licence pro střediska?

Stojíme o šíření BASE CAMPu, a zároveň bychom rádi udrželi vysoký standard programu, který je nabízen školám. Věříme, že šíření skrze licencování s úvodními školeními pomůže vysoké kvalitě vedených programů.

Zároveň skrze licence můžeme získat zpětnou vazbu, jak je tato forma výchovy/vzdělávání úspěšná.