BASE CAMP

Klimatická deskovka pro děti i dospělé.
Učení, které mění svět.

Pro školy

Workshop je možné realizovat u Vás na škole ve dvou variantách. Buď pod vedením externího lektora (z Terezy), nebo pod vaším vlastním vedením.

Workshop vedený lektory z Terezy

Do školy k Vám dojede zkušený lektor, který s žáky zahraje deskovou hru a provede reflexi. Je potřeba mít pouze místnost, ve které se workshop dá provést (tj. obsahuje dost židlí a lavic, více není třeba) a vyčleněný čas s žáky (3-4 vyučovací hodiny, dle vaší preference).

Workshop, který si budete vést sami

Pokud jste BaseCamp již někde hráli či viděli hrát žáky pod vedením našich lektorů, můžete ho provést sami. Návod ke hře a osnova reflexe jsou k dispozici zde. Na mnoha školách je desková hra k dispozici díky projektu s drogerií dm, případně ji lze objednat.

Podmínky vedeného workshopu

Cena vedeného workshopu pro školská zařízení je 0 / 9 900 Kč (330 Kč při 30 žácích ve třídě).

Workshopy za 0 Kč jsou placené z projektu Terezy a drogerie dm. V rámci této podpory můžeme realizovat 1-2 workshopy na každé střední škole, až do celkové výše 200 workshopů. V těchto dotovaných programech je obsažena i jedna herní sada pro 32 hráčů pro každou školu, která dosud deskovou hru nemá k dispozici.

Přihlašování

Přihlašování probíhá ve 2 kolech:

1. kolo - přihlašování do 20. 9. 2024. Domluva termínů (ozve se Vám náš lektor) bude probíhat začátkem října 2024.

2. kolo - přihlašování do 15. 12. 2024. Domluva termínů (ozve se Vám náš lektor) bude probíhat začátkem ledna 2025.

Máte-li zájem o workshopy vedené lektory Terezy, nebo jen nákup deskové hry pro 32 hráčů, vyplňte prosím tento formulář.  Ve školním roce 2024/2025 mohou workshopy proběhnout od poloviny října do Vánoc, nebo od začátku února do konce května.