ZOO v šatnách

V rámci vylepšení Prostředí školy se "ANKETOU ZOO v šatnách" mělo rozhodnout, jak by děti tématicky nejraději staré suterénní prostory školy, kde máme všechny šatny, keramickou dílnu, jednu dílnu PV, vymalovaly.

ZOO v šatnách

Pro letošní školní rok 2018/2019 jsme se vrhli na Prostředí naší školy, která je bohužel stará a je stále co zpříjemňovat. Bylo brzy jasné, že to budou právě suterénní prostory šaten a jejich veselá výmalba. Jen na jaké téma? Padalo spousta nápadů. Ale jak spravedlivě vybrat ten jeden jediný? Nejlepším řešením byla právě ANKETA ZOO v šatnách.

Ekotýmáci vybrali (odhlasovali) 3 nejzajímavější návrhy. Zvolila se skupinka žáků 9. třídy, která v rámci výuky INF vytvořila anketní lístky pro žáky celé školy.
Témata : 1. ZOO
               2. Vesmír
               3. Ekosystémy.

Další skupinka Ekotýmáků roznesla anketní lístky po jednotlivých třídách i s představením nápadů. Byl vyhlášen termín vyplnění a vrácení Ekotýmu, který vše zpracoval v průběhu jednoho srazu a vyhlásil výsledky ankety prostřednictvím zástupců Ekotýmu ve třídách, nástěnky Ekoškoly a webových stránek. Zvítězil těsně návrh ZOO.

V současné chvíli pracujeme na zpracování podkladů pro získání financí na nákup materiálu - barev (Výzva s IKEA 2018-19). Dále pořádáme měsíčně ranní sběr papíru pro podporu našeho přání mít nové veselejší šatny, radostnější vstup do školy...

autor: M. Cillerová s Ekotýmáky

3. krok: PLÁN ČINNOSTÍ