ZOO v šatnách

V rámci vylepšení Prostředí školy se "ANKETOU ZOO v šatnách" mělo rozhodnout, jak by děti tématicky nejraději staré suterénní prostory školy, kde máme všechny šatny, keramickou dílnu, jednu dílnu PV, vymalovaly.

ZOO v šatnách

Pro letošní školní rok 2018/2019 jsme se vrhli na Prostředí naší školy, která je bohužel stará a je stále co zpříjemňovat. Bylo brzy jasné, že to budou právě suterénní prostory šaten a jejich veselá výmalba. Jen na jaké téma? Padalo spousta nápadů. Ale jak spravedlivě vybrat ten jeden jediný? Nejlepším řešením byla právě ANKETA ZOO v šatnách.

Ekotýmáci vybrali (odhlasovali) 3 nejzajímavější návrhy. Zvolila se skupinka žáků 9. třídy, která v rámci výuky INF vytvořila anketní lístky pro žáky celé školy.
Témata : 1. ZOO
               2. Vesmír
               3. Ekosystémy.

Další skupinka Ekotýmáků roznesla anketní lístky po jednotlivých třídách i s představením nápadů. Byl vyhlášen termín vyplnění a vrácení Ekotýmu, který vše zpracoval v průběhu jednoho srazu a vyhlásil výsledky ankety prostřednictvím zástupců Ekotýmu ve třídách, nástěnky Ekoškoly a webových stránek. Zvítězil těsně návrh ZOO.

V současné chvíli pracujeme na zpracování podkladů pro získání financí na nákup materiálu - barev (Výzva s IKEA 2018-19). Dále pořádáme měsíčně ranní sběr papíru pro podporu našeho přání mít nové veselejší šatny, radostnější vstup do školy...

autor: M. Cillerová s Ekotýmáky

3. krok: PLÁN ČINNOSTÍ
Škola: ZŠ Jablonec nad Nisou, Liberecká 1734/31
Téma: Plán činností
Krok: Prostředí školy

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se