Úprava školní zahrady

Den Ekoškol 2017 na ZŠ Chmelnice

Úprava školní zahrady

Žáci Ekotýmu Prostředí školy základní školy Chmelnice uspořádali ke Světovému dni EKOŠKOL brigádu na školní zahradě. Devátého listopadu přišlo n školní zahradu přibližně 25 dětí z různých tříd prvního a druhého stupně naší ZŠ. Hlavní náplní bylo zvelebení školní zahrady, její úprava a příprava zahrady na zimu.
Koordinátoři akce- žáci Ekotýmu prostředí školy- měli celou akci hravě pod palcem, společně jsme shrabali veškeré listí, upravili záhonek pro bylinky a odstranili nežádoucí odpadky v okolí plotu.
Akce měla velký úspěch, i při společné práci se člověk může nasmát. V brzké době akci rádi zopakujeme.

Den Ekoškol
Škola: ZŠ Chmelnice