Středoškoláci učí prcky třídit odpad

Studenti MSŠCH připravili pro žáčky MŠ Velvarská v Praze 6 několik her na třídění odpadu.

Středoškoláci učí prcky třídit odpad

Řekli si, že čím dříve děti s touto činností začnou, tím lépe. Připravili hry pro malé děti z mateřských škol s tématikou třídění odpadu. Jednalo se o hry, ve kterých děti získávaly body a následně drobné ceny. Na přípravě se podíleli hlavně studenti třetího ročníku. Hry probíhali venku i uvnitř a dětem se moc líbily a i studenty potěšila hravost a nápaditost malých kamarádů. Do práce se povedlo zapojit mnoho studentů do a dokonce získat nové členy do Ekotýmu. Velmi zajímavá byla spolupráce velkých a malých.

Pražské školy
Škola: Masarykova střední škola chemická, Praha 1