Spolupráce s jinými Ekoškolami

V rámci získávání nových zkušeností jsme uspořádali návštěvu pro Ekotým ze ZŠ Komenského I ze Zlína. Návštěva proběhla 6. listopadu a školou děti provázel náš Ekotým.

Spolupráce s jinými Ekoškolami

Návštěvu jsme uspořádali na popud jiné Ekoškoly. ZŠ Komenského je nováčkem v oblasti Ekoškoly a proto je zajímala celá řada důležitých věcí.

Pro děti jsme společně s Ekotýmem připravili pohoštění, ekologický az-kvíz, procházku po škole a následnou diskuzi. Oba Ekotýmy se společně bavily na téma Ekoškola a předávaly si tak zkušenosti i nové poznatky mezi sebou. Návštěva probíhala celé dopoledne a myslím, že pro obě školy byla přínosná. Velmi důležité je, že děti se při tomto typu setkání snaží spolu komunikovat a spolupracovat.

autor: Marcela Jurajdová

6. krok: INFORMOVÁNÍ A SPOLUPRÁCE