Snažíme se o změnu!

Spolupracujeme s pracovní skupinou Dětská hřiště, která vznikla na popud rodičů nespokojených s množstvím, stavem a vybavením dětských hřišť v obci.

Snažíme se o změnu!

Na podzim jsme byli osloveni pracovní skupinou "Dětská hřiště". Jedná se o dobrovolníky z řad rodičů, kteří nejsou spokojeni se stavem, množstvím a vybavením dětských hřišť v obci. Naším úkolem bylo udělat ve svých třídách průzkum, díky kterému pak bude tato skupina moci dál pracovat. Psali jsme nebo kreslili, jaké herní prvky bychom na hřištích pro trávení volného času chtěli mít. O svých nápadech jsme si povídali ve třídách a na schůzce Ekotýmu vše vyhodnotili. Na schůzce pracovní skupiny pak výsledky našeho průzkumu prezentovala jedna členka Ekotýmu před všemi dospěláky. Mluvila o tom, co a proč bychom na hřištích chtěli mít, a zodpověděla i všechny položené otázky. Naše grafická zpracování také posloužila jako výzdoba sokolovny při plánovacím setkání, které uspořádal Sokol k veřejnému projednání plánování okolí sokolovny. V současné době se s našimi materiály dále pracuje.

6. krok: INFORMOVÁNÍ A SPOLUPRÁCE
Škola: ZŠ Vrané nad Vltavou