Setkání Ekoškol v Libereckém kraji

Setkání Ekoškol v Libereckém kraji

Dne 21. 9. 2017 proběhlo setkání 6 Ekoškol a jejich Ekotýmů z Libereckého kraje. Hostila nás ZŠ Švermova, Liberec, která nám na celé dopoledne připravila bohatý program. Společně jsme zhlédli prezentace jednotlivých škol, kde bylo hodně nápadů a inspirace pro další práci v Ekoškole.  Poté nás provedli po své škole a ukázali nám spoustu zajímavostí, na kterých se s Ekotýmem podíleli.

Nechyběla ani výborná svačina, kterou připravili členové Ekotýmu. Po bohatém občerstvení nás čekala skupinová práce, kde jsme měli možnost poznat i členy jiných Ekotýmů a společně jsme plnili úkoly, které byly na téma „Menu pro změnu“.

Celé dopoledne bylo velmi vydařené a podle hodnocení účastníků se setkání opravdu povedlo.

Za SEV DIVIZNA Mirka Nováková, krajská koordinátorka Ekoškol Libereckého kraje.

Setkání Ekotýmu
Škola: ZŠ Švermova