Setkání Ekoškol v Libereckém kraji

Dne 21. 9. 2017 proběhlo setkání 6 Ekoškol a jejich Ekotýmů z Libereckého kraje. Hostila nás ZŠ Švermova, Liberec, která nám na celé dopoledne připravila bohatý program.

Setkání Ekoškol v Libereckém kraji

Dne 21. 9. 2017 proběhlo setkání 6 Ekoškol a jejich Ekotýmů z Libereckého kraje. Hostila nás ZŠ Švermova, Liberec, která nám na celé dopoledne připravila bohatý program. Společně jsme zhlédli prezentace jednotlivých škol, kde bylo hodně nápadů a inspirace pro další práci v Ekoškole.  Poté nás provedli po své škole a ukázali nám spoustu zajímavostí, na kterých se s Ekotýmem podíleli.  

Nechyběla ani výborná svačina, kterou připravili členové Ekotýmu. Po bohatém občerstvení nás čekala skupinová práce, kde jsme měli možnost poznat i členy jiných Ekotýmů a společně jsme plnili úkoly, které byly na téma „Menu pro změnu“.

Celé dopoledne bylo velmi vydařené a podle hodnocení účastníků se setkání opravdu povedlo.

Za SEV DIVIZNA Mirka Nováková, krajská koordinátorka Ekoškol Libereckého kraje.

1. krok: EKOTÝM
Škola: ZŠ Švermova
Krok: Ekotým

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se