Oblíbená jídla učitelů

V rámci projektu Menu pro změnu žáci ZŠ Zbiroh připravovali Plán činností. Chtěli upozornit na významné dny, které se vztahují k jídlu a při té příležitosti je napadlo zajistit učitelům k narozeninám jejich oblíbené jídlo.

Oblíbená jídla učitelů

V rámci projektu Menu pro změnu žáci připravovali Plán činností, který má za cíl v jídelně a bufetu zvýšit nabídku potravin získaných šetrným způsobem k ŽP, lidem, zvířatům. Zároveň chtěli upozornit na významné dny, které se vztahují k jídlu a při té příležitosti je napadlo, zajistit učitelům k narozeninám jejich oblíbené jídlo. Nejprve se zeptali paní vedoucí školní jídelny, jestli by paní kuchařky mohly v jídelně učitelům uvařit oblíbené jídlo k narozeninám. Vedoucí školní jídelny je dlouholetá členka Ekotýmu, která s žáky spolupracuje na partnerské úrovni. Žáci si rozdělili učitele a chodili se jich zeptat, který den a měsíc se narodili a jaké je jejich oblíbené jídlo. Všechny učitele zájem a snaha žáků udělat jim radost velice potěšila.

Menu pro změnu
Škola: ZŠ Zbiroh