Oblíbená jídla učitelů

V rámci projektu Menu pro změnu žáci ZŠ Zbiroh připravovali Plán činností. Chtěli upozornit na významné dny, které se vztahují k jídlu a při té příležitosti je napadlo zajistit učitelům k narozeninám jejich oblíbené jídlo.

Oblíbená jídla učitelů

V rámci projektu Menu pro změnu žáci připravovali Plán činností, který má za cíl v jídelně a bufetu zvýšit nabídku potravin získaných šetrným způsobem k ŽP, lidem, zvířatům. Zároveň chtěli upozornit na významné dny, které se vztahují k jídlu a při té příležitosti je napadlo, zajistit učitelům k narozeninám jejich oblíbené jídlo. Nejprve se zeptali paní vedoucí školní jídelny, jestli by paní kuchařky mohly v jídelně učitelům uvařit oblíbené jídlo k narozeninám. Vedoucí školní jídelny je dlouholetá členka Ekotýmu, která s žáky spolupracuje na partnerské úrovni. Žáci si rozdělili učitele a chodili se jich zeptat, který den a měsíc se narodili a jaké je jejich oblíbené jídlo. Všechny učitele zájem a snaha žáků udělat jim radost velice potěšila.

 

JÍDLO A SVĚT
Škola: ZŠ Zbiroh
Téma: Jídlo

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se