Kdo si hraje, nezlobí!

O volných hodinách nebo o přestávce na oběd hrajeme rádi vybíjenou a na školním dvoře bylo málo prostoru. Dvůr byl z části zaplněn kontejnery na odpad, pinpongovým stolem a kolostavy.

Kdo si hraje, nezlobí!

Změnili jsme uspořádání školního dvora, abychom na něm mohli hrát vybíjenou. Na dvoře stál pinpongový stůl, který nebyl v poslední době moc využíván, protože v budově školy máme další tři a venku se dá hrát pin-pong jen pokud je bezvětří. Probrali jsme tento problém na schůzce Ekotýmu s dalšími žáky, s paní učitelkou a s panem školníkem. Podařilo se vymyslet nové uspořádání. Kontejnery se vejdou do výklenku, ale pan školník je bude muset při odvážce vyndavat. Venkovní pin-pongový stůl odvezli pracovníci obce na nové dětské hřiště na Bělidle. Kolostavy jsme přemístili na jiné místo. Nyní hrajeme vybíjenou na školním dvoře poměrně často, pokud nám to počasí dovolí.

autor: Ondřej Beran

PROSTŘEDÍ ŠKOLY
Škola: ZŠ Sira Nicholase Wintona Kunžak
Téma: Prostředí školy
Krok: Plán činností

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se