Jak zaujmout plánem činností

Pokusili jsme se vyřešit problém neatraktivnosti zveřejněného plánu činností.

Jak zaujmout plánem činností

Plány činností veřejnost ani děti příliš nezaujaly, proto jsme vymysleli poutavější vzhled, který se již třetím rokem osvědčil.

Ke spolupráci jsme přizvali děti ze zájmového výtvarného kroužku a jejich paní učitelku Evu Hralovou. Každý plán je ve výtvarném pojetí inspirován hlavním tématem. Např. ve školním roce 2016/17 Voda - moře s lodí a nad vodou ryby. Co ryba to jeden měsíc. Když jsme splnili, ryby zůstaly nad vodou, když ne, tak sjely pod vodu. V roce 2017/18 Energie - současná krajina s 10 slunci, na každém úkol pro daný měsíc. Stejnou krajinu využijeme i letos pro téma Prostředí (Krajina), ale bude zde 10 mraků.

Symboly využijeme i pro ekovýuku v prvních třídách. Na posledním foto nejsou sluníčka v krajině, zapomněli jsme je vyfotit dříve:(

autor: Ekotým a Eva Hralová

3. krok: PLÁN ČINNOSTÍ