Info plakáty pro občany

Den Ekoškol 2017 na ZŠ Lázně Libverda

Info plakáty pro občany

V pátek 3. 10. 2017 jsme oslavili Den Ekoškol, který všechny Ekoškoly na celém světě slaví vždy první týden v listopadu. Letos jsme svátek slavili osvětovou akcí. Žáci vyrobili plakáty, které informovaly občany obce, že v naší škole je sběrné místo pro použité baterie. Nově jsme připravili sběrnou nádobu, kterou jsme umístili u vstupních dveří do školy. Označili ji nápisy a požádali občany, aby nevyhazovali baterie do směsného odpadu, ale nosili je k nám do školy. Společně tak ochráníme naši přírodu.

Den Ekoškol
Škola: ZŠ Lázně Libverda