Ekologické reklamy

Žáci 5. tříd na ZŠ a MŠ Polesná na Praze 9 vytvářeli v rámci Ekoškoly ekologické reklamy.

Ekologické reklamy

Chtěli žáky naučit přemýšlet o různých tématech týkajících se životního prostředí. Jednotlivá témata měli žáci zpracovat z hlediska ochrany přírody. Pomocí reklam informovali ostatní, co by měli lidé dělat, aby přírodu zachovali takovou, jaká je, co možná nejdéle. Žáci pracovali ve tří- až čtyřčlenných skupinkách. Výsledkem byl plakát, který skupina prezentovala před ostatními a který byl vystaven na nástěnce školy. Podařilo se jim tak informovat a přimět k zamyšlení o problémech ochrany přírody i ostatní žáky.

Pražské školy
Škola: ZŠ a MŠ Polesná, Praha 9