Aktivity pro 1. stupeň

Den Ekoškol 2017 na ZŠ Habrmanova

Aktivity pro 1. stupeň

Členové Ekotýmu uspořádali aktivity pro 1. stupeň naší školy.

Jednotlivá stanoviště souvisela s ekologií a jako osvěta, co se u nás ve škole v rámci Ekotýmu děje. Například u našeho vermikompostéru popisovali k čemu slouží, jaké zbytky do něj můžeme dávat a jaké ne. Mezi další  stanoviště patřily: Achatiny- jejich chov, školní květiny pod mikroskopem, charitativní sběr víček a recyklohraní s křížovkami a filmovou animací, kterou vytvořili žákyně 7. B.

Na všechny děti čekalo také mrkvové občerstvení.  Ochutnaly pomazánku, salát, buchtu a mrkvové tyčinky.

Dětem se akce líbila a odcházely nadšeny zpátky do tříd.

Den Ekoškol
Škola: ZŠ Habrmanova