Zelené oázy

Grantový program Nadace Partnerství a společnosti MOL. Revitalizace školního parku, obnova naučné stezky nebo ovocného sadu, vytvoření bylinkové zahrádky – to je jen několik příkladů zelených oáz, které mohou díky vám vzniknout.

Zelené oázy

Výzva | 30. srpna – 31. října 2017
Výsledky | 12. února 2018
Příjemce | obce, spolky, školy atd.
Výše grantu | 25.000 – 140.000 Kč

Na co všechno můžete žádat?

• zakoupení sazenic stromů, keřů, trvalek, cibulí, hlíz a semen rostlin
  • zakoupení potřebného materiálu (nářadí, kůly, pletivo, ochrana proti okusu, úvazy, hřebíky, atd.)
  • dopravu sazenic a materiálu na místo realizace, je nutné uvést vzdálenost a způsob přepravy (upřednostňujeme lokální dodavatele)
  • zakoupení/zapůjčení nářadí
  • odborné poradenství
  • tvorba výukových materiálů