ZAREGISTRUJTE SE NA KONFERENCI O KLIMATU

13.ledna 2021 odpoledne pro vás pořádáme konferenci Změňme klima.

ZAREGISTRUJTE SE NA KONFERENCI O KLIMATU

Bude celá online, takže bufet bohužel nebude. Ale bude pět zajímavých řečníků: ekopsycholog Jan Krajhanzl, kněz Josef Prokeš, metodik klimatického vzdělávání Tadeáš Žďárský, metodik environmentálního vzdělávání Petr Daniš a Ondráš Přibyla z Fakt o klimatu. Ti všichni teď natáčejí krátká videa, která pošleme všem zaregistrovaným po Novém roce. Budete si je moct pustit sami kdykoliv budete chtít, doma, na Ekotýmu, v různých předmětech… S videi vám přijde odkaz, na němž budeme sbírat vaše otázky a podněty.
13.1.2021 od 15:00 je řečníci za vaší účasti pořádně proberou na online panelové diskuzi.
Registraci a další informace najdete ZDE a předejte pozvánku i svým žákům: konference je zacílena za děti od 12 let. Můžou se zúčastnit i bez Vás, pokud mají mailovou adresu.

Vloženo Od