Zapojte se do výzvy Miluji jídlo, neplýtvám

Program "Skutečně zdravá škola" pro Vás připravil výzvu, do které se můžete zapojit a můžete tak snížit plýtvání potravinami u Vás na škole.

Zapojte se do výzvy Miluji jídlo, neplýtvám

Co Vám program "Skutečně zdravá škola" a výzva "Miluji jídlo, neplýtvám" nabízí?

V programu je pro vás připraveno mnoho pomůcek, návodů, metodických materiálů a nástrojů na představení tématu plýtvání potravinami a opatření na jeho snižování.

Škola, která se pak přímo zapojí do výzvy "Miluji jídlo, neplýtvám", vypracuje akční plán, ve kterém si stanoví konkrétní cíl snížení množství odpadu z jídelny a ten se snaží naplňovat. Pravidelně sleduje a zveřejňuje ukazatele. Náměty a nápady na opatření snižující množství odpadu ve školní jídelně najdete na www.skutecnezdravaskola.cz/miluji-jidlo-neplytvam.

Zobrazit web
Vloženo Od