ZAPOJTE SE do klimatického programu ŠUŽ!

Tentokrát se zaměřením na KLIMA!

ZAPOJTE SE do klimatického programu ŠUŽ!

Chceme s vámi sdílet možnost zapojit se v příštím školním roce do programu Škola pro udržitelný život (ŠUŽ) - tentokrát se zaměřením na KLIMA! Může jít o zajímavé rozšíření toho, co děláte v programu Ekoškola a vaše škola tak může zase o kousek víc měnit své okolí.

Vy i Vaši žáci máte jedinečnou příležitost zapojit se ve školním roce 2021/2022 do programu Střediska ekologické výchovy SEVER, který díky regionálním konzultantům (kterým je i program Ekoškola) můžete realizovat v celé ČR, a jehož součástí je i 3denní pobyt žáků v ekologickém centru v Horním Maršově

Detaily najdete v přiložených letáčcích nebo na webu programu – www.skolaprozivot.cz  Předběžnou přihlášku můžete vyplnit na tomto odkazu.

Příloha ke stažení
Vloženo Od