Začíná Kampaň obyčejného hrdinství 2021

Důležité je začít u sebe, ale nepřestat tam!

Začíná Kampaň obyčejného hrdinství 2021

Milí přátelé, hrdinou může být každý!

120 týmů (škol, organizací, rodin) se to snaží dokázat zapojením do Kampaně obyčejného hrdinství a přispět tak společně k lepšímu životnímu prostředí!  A pokud se to podaří, plánujeme zapojit dalších 16 000 lidí.

Kampaň vám přináší:

• jednoduché a konkrétní aktivity, jak zmírnit svůj osobní dopad na životní prostředí.
  • tréninkový prostor, kde si vyzkoušíte, jak komunikovat a motivovat své okolí k udržitelnějšímu způsobu života.
  • motivaci, zábavu i příležitost udělat svět lepším (alespoň u sebe doma

Vyberte si jeden z pěti týdnů a pusťte se do plnění ekovýzev. Vybrat si můžete z 9 různých nebo si klidně vymyslet vlastní.

Do kampaně se můžete přihlásit i v jejím průběhu, nic vás to nestojí: PŘIHLÁŠKA

Zlepšovat životní prostředí, znamená dělat lepším svět, ve kterém žijete. Ochraňovat to, co máte rádi.
Třeba jako malý školák v tomto krátkém videu.

90 % občanů České republiky říká, že má rádo přírodu! Buďme tedy obyčejnými hrdiny a chraňme ji!

INFORMACE O KAMPANI

Vloženo Od