Výzva pro učitele

Sdílejte příklady dobré praxe na mezinárodním poli

Výzva pro učitele

Realizovali jste v programu Ekoškola zajímavý plán zakončený zajímavou akcí, která měla dosah nejen ve škole, mezi rodiči, ale i v místní komunitě? Pak je tu pro vás jedinečná možnost zkusit štěstí na mezinárodním poli. Zapojte se do soutěže o nejlepší „Positive Action“ (český překlad se hledá těžce), pod taktovkou FEE (Foundation for Environmental Education). Váš příklad dobré praxe je potřeba zaslat v anglickém jazyce, uvést souvislost s SDG´s goals (tedy Cíli udržitelného rozvoje). Bližší informace, jak se do soutěže zapojit a jak má zaslaný příklad vypadat, najdete na https://www.ecoschools.global/sdgslessonplans2020
Nejlepší lekce z minulého roku byly vytištěny v publikaci, uveřejněny na mezinárodním webu a autoři pozváni na mezinárodní setkání koordinátorů Ekoškol. Neváhejte a sdílejte příklady i z České republiky.

Vloženo Od

Přidejte se.

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se