VlezvLes

Soukromá ZŠ a MŠ Adélka vyhlašuje ke Dni Země 22. dubna 19. ročník soutěže ke Dni Země!

Soukromá ZŠ a MŠ Adélka, Mašovice

vyhlašuje ke Dni Země 22. dubna 19. ročník soutěže

Den Země ze mě

Letos na téma:

VlezvLes

Vlez v les a tvoř přímo tam! Vezmi s sebou papíry, uhly, tužky, pastely, vodovky a tvoř. Tvoř z šišek, klacíků, suchých větví, z jílu. Fotografuj, zkus vytvořit třeba lesní foto příběh. Poslouchej potoky, vnímej šum v korunách stromů, vytvoř lesní partituru. Uspořádej v lese výstavu, zapoj ostatní. Napiš básničku v březovém háji. Lesní tvorbu pak pošli do Adélky na výstavu!

Za vyjádření svého vztahu k Zemi a k přírodě se mohou získat pěkné knižní ceny s tematikou přírody.

KATEGORIE

• do 6 let (mohou pomáhat rodiče, MŠ)
  • 7 - 10 let (1. stupeň ZŠ)
  • 11 - 15 let (2. stupeň ZŠ)
  • 15 a více

(Uvítáme práce výtvarné – plošné i prostorové, fotografické, filmové, literární, tvořené různými technikami, jednotlivci i skupinami)

Pro akci hledáme též sponzory. Práce budou hodnoceny veřejností.

Práce se jménem, adresou a věkem zasílejte či dopravte na adresu:

Soukromá ZŠ a MŠ Adélka, Mašovice 5, Horšovský Týn, 346 01

nejpozději do 17. 5. 2017

Veškeré práce budou vystaveny následně

v Horšovském Týně (22. – 26. května 2017, MKZ)

a v Domažlicích (červen 2017, knihovna Boženy Němcové)

Bližší informace na tel 379422970

skolaadelka@seznam.cz