Vánoční kavárna v TEREZE

Srdečně vás zveme na neformální setkání učitelů a koordinátorů Ekoškol, kdy si můžeme v klidu povídat o našich starostech i radostech, sdílet své příběhy, nabíjet energií a inspirovat se do další činnosti.

Vánoční kavárna v TEREZE

Jak slavíte Vánoce na škole?
Jak udělat Vánoce udržitelně?

Přijde na Ekoškolí vánoční kavárnu 29. 11. a pojďme se navzájem inspirovat.

Čeká na vás vánoční svařák,výborná káva a cukroví, odnesete si zodpovědnější recepty na mlsání a rady, jak udělat Vánoce šetrné. Hostem bude Honza Froněk z Lesa ve škole, od kterého se dozvíte, co vše může být  "zodpovědný vánoční stromeček.“

Prosí, potvrďte nám účast: Přihláška. (Budeme připravovat pohoštění, tak bychom rádi věděli, pro kolik osob.) Přihlašování otevřeno do úterý 15 hod.

Kdy a kde: Vzdělávací centrum TEREZA, Haštalská 17, Praha1, 110 00, od 17 hodin.

Těšíme se na vás

Tým Ekoškoly a Les ve škole