Sdílejte s námi vaše oslavy Dne Země

Inspirujte ostatní k podobným akcím pro životní prostředí.

Sdílejte s námi vaše oslavy Dne Země

Chystáte se oslavit letošní Den Země?

Přemýšlíte, zda jedna taková akce může pomoci životnímu prostředí? Podělte se o ní s ostatními a inspirujte je k něčemu podobnému! Víc takových akcí už určitě pomůže!

Právě proto přichází FEE s kampaní Global Actin Day a nabízí možnost sdílet vaše akce, které proběhnou v týdnu
od 16. do 20 dubna v rámci oslav Dne Země.

Připojte se k dalším školám ze 76 zemí světa, které jsou zapojeny v mezinárodních vzdělávacích programech FEE

Podělte se o své aktivity věnované Dni Země! Zviditelníte svoji školu a pomůžete motivovat další lidi k činnosti, která vytváří pozitivní změny, pomáhá životnímu prostředí a vede k udržitelné budoucnosti.

Popište stručně akci a přiložte fotografii do 20. dubna 2018 na webové stránky Global Action Days http://www.fee.global/registration nebo sdílejte svůj příspěvek na facebooku pomocí hashtegu: #GLOBALACTIONDAYS #FEEGAD (k vašemu příspěvku zkopírujte ten zelený odkaz a dojde k propojení s mezinárodním facebookem Global Action Day)

20. dubna 2018 bude FEE sdílet všechny příspěvky ze škol v online médiích jako je Twitter, Facebook, Instagram atd. a budou tak šířit povědomí o pozitivním dopadu, který mají všechny aktivity škol zapojených v jejich programech.

Těšíme se na vaše akce pro životní prostředí!

Zobrazit web
Vloženo Od