Sdílejte s námi vaše oslavy Dne Země

Inspirujte ostatní k podobným akcím pro životní prostředí.

Sdílejte s námi vaše oslavy Dne Země

Chystáte se oslavit letošní Den Země?

Přemýšlíte, zda jedna taková akce může pomoci životnímu prostředí? Podělte se o ní s ostatními a inspirujte je k něčemu podobnému! Víc takových akcí už určitě pomůže!

Právě proto přichází FEE s kampaní Global Actin Day a nabízí možnost sdílet vaše akce, které proběhnou v týdnu
od 16. do 20 dubna v rámci oslav Dne Země.

Připojte se k dalším školám ze 76 zemí světa, které jsou zapojeny v mezinárodních vzdělávacích programech FEE

Podělte se o své aktivity věnované Dni Země! Zviditelníte svoji školu a pomůžete motivovat další lidi k činnosti, která vytváří pozitivní změny, pomáhá životnímu prostředí a vede k udržitelné budoucnosti.

Popište stručně akci a přiložte fotografii do 20. dubna 2018 na webové stránky Global Action Days http://www.fee.global/registration nebo sdílejte svůj příspěvek na facebooku pomocí hashtegu: #GLOBALACTIONDAYS #FEEGAD (k vašemu příspěvku zkopírujte ten zelený odkaz a dojde k propojení s mezinárodním facebookem Global Action Day)

20. dubna 2018 bude FEE sdílet všechny příspěvky ze škol v online médiích jako je Twitter, Facebook, Instagram atd. a budou tak šířit povědomí o pozitivním dopadu, který mají všechny aktivity škol zapojených v jejich programech.

Těšíme se na vaše akce pro životní prostředí!

Zobrazit web
Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se