První konference Změňme klima úspěšně za námi

13. ledna proběhla online panelová diskuze konference Změňme klima.

První konference Změňme klima úspěšně za námi

13. ledna proběhla online panelová diskuze konference Změňme klima. Diskutovali Josef Prokeš, Jan Krajhanzl, Petr Daniš, Ondráš Přibyla a Tadeáš Žďárský. Do poslední chvíle jsme se báli, že bude málo otázek, ale nakonec jich přišlo tolik, že se zdaleka nedostalo na všechny…
Probrali jsme třeba, jestli je reálné chtít přesvědčit všechny, jestli je naopak nutné držet se jen přísně reálných úkolů, a jak se při všech těchhle paradoxech starat o svou zdravou mysl.
Záznam z konference najdete ZDE a je stejně jako videa našich řečníků veřejně přístupný.
Rozjíždíme navazující workshopy a těšíme se za rok na další konferenci Změňme klima!

Nebo se koukněte přímo tady dole....:-)

Zobrazit web
Vloženo Od