Projekt s rakouskými učiteli Ekoškol

Chcete zjistit, jak se učí v Rakousku? Nevadilo by Vám strávit dva dny s rakouskými učiteli a ukázat jim Vaší školu? Přihlaste jako zájemci do projektu Rakouských škol v síti ECOLOG, který je obdobou českých Ekoškol.

Projekt s rakouskými učiteli Ekoškol

Pro projevení zájmu stačí vyplnit kratinký formulář. Přihlašování je možné do 31.1. 2020.

Na základě Vaší přihlášky Vás budeme kontaktovat ohledně možného hostování rakouských učitelů u vás na škole a předáme informaci o Vašem zájmu rakouské straně.

Návštěva rakouských učitelů budou probíhat nejdříve po září 2020 a trvá přibližně 2-3 dny. Veškeré výdaje si platí rakouská strana. Zapojit se mohou učitelé z 1. stupně, 2. stupně a středních škol.

Ze strany české Ekoškoly jde o poskytnutí alespoň jednoho učitele, který provede skupinu rakouských učitelů po škole, ukáže jim systém školy, jak se na škole učí, jak funguje program Ekoškola, jak funguje EVVO, apod. O Ekoškole ale určitě můžou mluvit i Váš Ekotým a připravit si něco malého v němčině. Překlad bude jinak zajištěn z projektu nebo svépomocí anglicky/německy mluvících učitelů.

Více informací naleznete v příloze, nebo kontaktujte Evu Maškovou, tel.: 735 758 460, email: eva.maskova@terezanet.cz

Příloha ke stažení
Vloženo Od