Projekt s rakouskými učiteli Ekoškol

Chcete zjistit, jak se učí v Rakousku? Nevadilo by Vám strávit dva dny s rakouskými učiteli a ukázat jim Vaší školu? Přihlaste jako zájemci do projektu Rakouských škol v síti ECOLOG, který je obdobou českých Ekoškol.

Projekt s rakouskými učiteli Ekoškol

Pro projevení zájmu stačí vyplnit kratinký formulář. Přihlašování je možné do 31.1. 2020.

Na základě Vaší přihlášky Vás budeme kontaktovat ohledně možného hostování rakouských učitelů u vás na škole a předáme informaci o Vašem zájmu rakouské straně. 

Návštěva rakouských učitelů budou probíhat nejdříve po září 2020 a trvá přibližně 2-3 dny. Veškeré výdaje si platí rakouská strana. Zapojit se mohou učitelé z 1. stupně, 2. stupně a středních škol. 

Ze strany české Ekoškoly jde o poskytnutí alespoň jednoho učitele, který provede skupinu rakouských učitelů po škole, ukáže jim systém školy, jak se na škole učí, jak funguje program Ekoškola, jak funguje EVVO, apod. O Ekoškole ale určitě můžou mluvit i Váš Ekotým a připravit si něco malého v němčině. Překlad bude jinak zajištěn z projektu nebo svépomocí anglicky/německy mluvících učitelů.

Více informací naleznete v příloze, nebo kontaktujte Evu Maškovou, tel.: 735 758 460, email: eva.maskova@terezanet.cz

Příloha ke stažení
Vloženo Od

Přidejte se.

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se