Přijďte se podívat na GLOBE Star

Zajímá vaši školu také program GLOBE? Napadlo vás někdy, jaké by to bylo být Ekoškolou a zároveň GLOBE školou? Přijďte se inspirovat od těch nejlepších.

Přijďte se podívat na GLOBE Star

Kancelář GLOBE představuje významné počiny vybraných škol ze svého projektu. V letošním ročníku budou oceněny především školy, které pořádají tzv. Mini GLOBE Games - hry pro ostatní školy i širokou veřejnost, kde prezentují svou práci v GLOBE, a také pomáhají svojí činností zlepšit životní prostředí v okolí své školy. V minulosti byly oceněny školy například za spolupráci s vědci, kterým pomáhají sbírat či zpracovávat data. Oceněno bylo také navázání spolupráce na zajímavém projektu s jinou školou i propojení programu Ekoškola a GLOBE. Či za propojení programu Ekoškola a GLOBE.

Slavnostní ocenění GLOBE Star vybraných škol se uskuteční v pondělí 29. 1. 2018 od 17:00 v prostorách Amerického centra (Malá strana, Praha 1).

Pokud byste rádi dorazili sami nebo s dětmi, dejte nám vědět na ekoskola@terezanet.cz, kapacita je omezená.

Zobrazit web
Vloženo Od