Přijďte se podívat na GLOBE Star

Zajímá vaši školu také program GLOBE? Napadlo vás někdy, jaké by to bylo být Ekoškolou a zároveň GLOBE školou? Přijďte se inspirovat od těch nejlepších.

Přijďte se podívat na GLOBE Star

Kancelář GLOBE představuje významné počiny vybraných škol ze svého projektu. V letošním ročníku budou oceněny především školy, které pořádají tzv. Mini GLOBE Games - hry pro ostatní školy i širokou veřejnost, kde prezentují svou práci v GLOBE, a také pomáhají svojí činností zlepšit životní prostředí v okolí své školy. V minulosti byly oceněny školy například za spolupráci s vědci, kterým pomáhají sbírat či zpracovávat data. Oceněno bylo také navázání spolupráce na zajímavém projektu s jinou školou i propojení programu Ekoškola a GLOBE. Či za propojení programu Ekoškola a GLOBE.

Slavnostní ocenění GLOBE Star vybraných škol se uskuteční v pondělí 29. 1. 2018 od 17:00 v prostorách Amerického centra (Malá strana, Praha 1).

Pokud byste rádi dorazili sami nebo s dětmi, dejte nám vědět na ekoskola@terezanet.cz, kapacita je omezená.

Zobrazit web
Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se