Prázdniny jsou v rozjezdu a my vám přejeme, ať jsou dobrodružné a veselé!

Rádi bychom se přidali s přáním pohodových, prosluněných a dobrodružných prázdnin!

Prázdniny jsou v rozjezdu a my vám přejeme, ať jsou dobrodružné a veselé!

 Rádi bychom se po celoročním studijním a pracovním vypětí přidali s přáním pohodových, prosluněných a dobrodružných prázdnin! Rozkvetlé louky, voňavé lesy, bublající potoky, záhadná zákoutí venkovských chalup… Už se tam vidíme s vámi! :)

 Je nám jasné, že probádáte nejednu novou zemi, kraj, městečko, vesničku, a je jedno, zda s rodiči, s kamarády, s babičkou a dědou nebo s nějakým vydařeným táborovým oddílem. Určitě to budou dva měsíce, které budou plné zážitků, co vydají nejmíň za dva roky.

 Budeme rádi, když na nás nezapomenete, a vždy, když narazíte na nějakou chytrou ekologickou vychytávku, napíšete nám o ní na náš Facebook. Skvělých nápadů není nikdy dost a s chutí se inspirujeme my i všichni sledující. Srdce, zasažené „ekoškolím „ duchem a zásadami šetrného a ekologického chování, určitě uvidí spoustu zlepšováků a drobných fíglů na každém kroku a ještě víc jich možná vymyslí.

Těšíme se na záplavu fotek, tipů na činnosti a zábavy, šetrné k přírodě, nebo třeba na celé projekty, které možná budete na táboře vymýšlet, a zkoumat, jak je přivést k životu (Jak si třeba usnadníte na táboře vaření? Nebo jaké všechny suroviny je možné nasbírat na čaje a k vaření? Mňam!). Potěší nás i fotky z výletů, které podniknete v rámci šetrného cestovního ruchu, jsme otevření a zvědaví na vše, co vás o prázdninách potká a čím můžete inspirovat ostatní.

Ekoškola je životní styl, který máme už hodně hluboko pod kůží a vy určitě také, a díky vám může být i velmi příjemně nakažlivý J

Mějte krásné prázdniny a hurá do poznávání světa!

 

 

foto: Unsplash - Robert Collins

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se