Prázdniny jsou v rozjezdu a my vám přejeme, ať jsou dobrodružné a veselé!

Rádi bychom se přidali s přáním pohodových, prosluněných a dobrodružných prázdnin!

Prázdniny jsou v rozjezdu a my vám přejeme, ať jsou dobrodružné a veselé!

Rádi bychom se po celoročním studijním a pracovním vypětí přidali s přáním pohodových, prosluněných a dobrodružných prázdnin! Rozkvetlé louky, voňavé lesy, bublající potoky, záhadná zákoutí venkovských chalup… Už se tam vidíme s vámi! :)

Je nám jasné, že probádáte nejednu novou zemi, kraj, městečko, vesničku, a je jedno, zda s rodiči, s kamarády, s babičkou a dědou nebo s nějakým vydařeným táborovým oddílem. Určitě to budou dva měsíce, které budou plné zážitků, co vydají nejmíň za dva roky.

Budeme rádi, když na nás nezapomenete, a vždy, když narazíte na nějakou chytrou ekologickou vychytávku, napíšete nám o ní na náš Facebook. Skvělých nápadů není nikdy dost a s chutí se inspirujeme my i všichni sledující. Srdce, zasažené „ekoškolím „ duchem a zásadami šetrného a ekologického chování, určitě uvidí spoustu zlepšováků a drobných fíglů na každém kroku a ještě víc jich možná vymyslí.

Těšíme se na záplavu fotek, tipů na činnosti a zábavy, šetrné k přírodě, nebo třeba na celé projekty, které možná budete na táboře vymýšlet, a zkoumat, jak je přivést k životu (Jak si třeba usnadníte na táboře vaření? Nebo jaké všechny suroviny je možné nasbírat na čaje a k vaření? Mňam!). Potěší nás i fotky z výletů, které podniknete v rámci šetrného cestovního ruchu, jsme otevření a zvědaví na vše, co vás o prázdninách potká a čím můžete inspirovat ostatní.

Ekoškola je životní styl, který máme už hodně hluboko pod kůží a vy určitě také, a díky vám může být i velmi příjemně nakažlivý J

Mějte krásné prázdniny a hurá do poznávání světa!

foto: Unsplash - Robert Collins

Vloženo Od