Prázdninová výzva

Domluvte se v Ekotýmu na společné prázdninové výzvě.

Prázdninová výzva

Nápady na prázdniny inspirované MŠ Kytička z Pardubic

Všichni už se těšíme na prázdniny. Zde přinášíme nápad, jak si s dětmi zpříjemnit čas a zároveň nezapomenout na spolupráci v Ekotýmu a témata Ekoškoly. Domluvte se v Ekotýmu na společné prázdninové výzvě. Může to být zdravé vaření, péči o rostliny a živočichy na zahradě, nebo nějaký další prázdninový úkol, který souvisí s tématy, které jste v rámci Ekoškoly řešili. Vyzvěte děti, aby svou činnost realizovali s kamarády nebo s rodiči a průběh nafotili, natočili nebo jinak zaznamenali. Domluvte se, na které platformě své výstupy budete sdílet. Jako inspiraci sdílíme příklad z MŠ Kytička zde https://eko-skolky.cz/portfolio/cz/domaci-zdrave-vareni.
I malé děti mohou inspirovat velké

Vloženo Od