Po roce jsou tu zas aneb akční dny Menu pro změnu ve školách

V těchto dnech pořádají školy akční dny pro veřejnost, kde představují svoji roční práci a seznamují rodiče i další spoluobčany s tím, co je to zodpovědná spotřeba potravin.

Po roce jsou tu zas aneb akční dny Menu pro změnu ve školách

Čas letí. Před rokem jsme lákali nové školy do projektu Menu pro změnu a dnes už některé z nich mají spoustu práce za sebou. V těchto dnech pořádají akční dny pro veřejnost, kde představují svoji roční práci a seznamují rodiče i další spoluobčany s tím, co je to zodpovědná spotřeba potravin a proč by měl člověk při nákupu zvažovat nejen cenu nebo vliv na zdraví, ale také dopady na lidi, kteří se na produkci potravin podílejí, na společnost a na životní prostředí.

Podívejte se jak se jim v projektu daří.

Více na: https://ekoskola.cz/portfolio/cz/po-roce-jsou-tu-zas-aneb-akcni-dny-menu-pro-zmenu-ve-skolach

Vloženo Od
Tags: Menu pro změnu