Ozeleňte Ekoškolu a oslavte s námi Den Ekoškol

Dejte po roce Ekoškole opět zelenou, nastartujte svoji práci s Ekotýmem a dejte o tom vědět škole i okolí. Nejvhodnější datum pro takovou akci je Den Ekoškol, 7. 11. 2021, respektive týden před nebo po tomto datu. Jak na to se dočtete v příspěvku.

Ozeleňte Ekoškolu a oslavte s námi Den Ekoškol

Zazeleňte s námi Ekoškolu

Sdílejte s námi fotografii v zeleném, která symbolizuje nový start nebo nový rozjezd  a možná jen pokračování práce v EkošolE. Vyzvěte účastníky níže uvedených akcí nebo prostě zorganizujte setkání co nejvíce lidí v zeleném a vyfotografujte se a fotku s námi sdílejte - zašlete přes uschovna.cz na ekoskola@terezanet.cz, označte fotky jako "Ekoškola v zelené". Pokud budeme muset opět do on-line prostoru, pošlete koláž fotografií nebo printscreen účastníků on-line besedy v zeleném.

K oslavě dne Ekoškol uspořádejte

Setkání nebo besedu s Ekotýmem, kde budete informovat o tom, co se podařilo, co jste dokázali (v minulých letech v Ekoškole nebo v Kampani Obyčejného hrdinství apod.), co plánujete na letošní školní rok. Nebo seznamte účastníky s tématy a metodami, jak v Ekoškole pracujete.

Troufáte si na víc, hledáte větší výzvy?

Uspořádejte:

Piknik nebo kavárnu

- Výstavu

- Filmová projekce s diskuzí

- Panelovou diskuzi

Podrobné návody, jak tyto akce uspořádat, najdete v odkazech pod názvy nebo zde.

Dejte nám vědět, informujte a sdílejte zkušenosti s ostatními

Sdílejte s námi zelenou fotografii. Požádejte účastníky ať si vezmou na sebe něco zeleného a pošlete nám společnou fotografii, v případě karantény koláž fotografií v zeleném.
Pošlete nám fotografie či záznam z uspořádané akce nebo odkaz na informace o akci. Vaše zkušenosti budeme sdílet a inspirovat tak další školy.

Vse sdílejte přes uschovna.cz na adresu ekoskola@terezanet.cz.

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly