Nahlédněte s námi pod pokličku Ekoškoly

V Ekoškole pomáháme vychovávat děti, které jsou schopné a ochotné samostatně a aktivně zlepšovat životní prostředí ve svém okolí.

Nahlédněte s námi pod pokličku Ekoškoly

Co už Ekoškoly dokázaly a jak je podporujeme?

Podívejte se na skutečné příběhy ze škol a ukázky našich materiálů:

1. Shlédněte naše video, natočené podle skutečného příběhu ZDE.
  2. Podívejte se na ukázky materiálů ZDE, které Ekoškola tvoří nejen pro učitele
  3. Podívejte se na příklady dobré praxe ze škol ZDE a školek ZDE.

Pojďte do toho s námi. Ukážeme vám, jak můžete s dětmi začít doma, v družině, na kroužku nebo ve třídě. Nahlédněte s námi pod pokličku a začněte psát s Ekoškolou svůj příběh.

Jak?

1. Na webináři 13. 10. 2021, přihlašte se ZDE.

2. Ochutnávkou aktivit, které vedou ke změně, a které může vyzkoušet každý. Tu vám zašleme v týdnu od 18. do 22. 10. 2021. Přihlašte se k odběru ZDE.

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly