Na kávu s Ekoškolou

Na kávičku s Ekoškolou je neformální setkání učitelů a koordinátorů Ekoškol, kdy si můžeme v klidu povídat o našich starostech i radostech, sdílet své příběhy, nabíjet energií a inspirovat se do naší činnosti.

Na kávu s Ekoškolou

Ekoškolí kavárna bude otevřena ve středu 9. listopadu od 17:00 do 19:30 v sídle TEREZY.

Přijít i odejít můžete kdykoliv, jak Vám Váš čas dovolí. Kavárna bude otevřena po celou dobu.Kávu i čaj zajišťujeme, drobné občerstvení také bude a pokud vás napadne vzít něco dalšího na zub, tak to určitě udělejte.

Pokud vás to opravdu zaujalo a myslíte si, že je to dobrý nápad nebo, že se dokonce na chvíli stavíte, tak nám dejte vědět (aby se nestalo, že nám nebudou stačit židle). Přijít však můžete i bez ohlášení!

Adresa Ekoškolí kavárny je na luxusním místě přímo v centru Prahy:

TEREZA, vzdělávací centrum, z. ú.

Haštalská 17, 110 00 Praha 1

Těší se na vás