Na kávičku s Ekoškolou - duben je poslední

Na kávičku s Ekoškolou je neformální setkání učitelů a koordinátorů Ekoškol, kdy si můžeme v klidu povídat o našich starostech i radostech, sdílet své příběhy, nabíjet energií a inspirovat se do další činnosti.

Na kávičku s Ekoškolou - duben je poslední

Milí učitelé – koordinátoři programu Ekoškola z Prahy a „blízkosti“ Prahy!

Srdečně Vás zveme na další EKOŠKOLÍ KAVÁRNU, která bude otevřena ve ČTVRTEK 6. dubna 2017 od 17:00 do 19:00 v sídle TEREZY. Toto setkání bude v tomto pololetí již poslední, další proběhne až po prázdninách. Zároveň však každý účastník dostane pro svoji školu nový plakát 7 kroků.

Startovní téma kavárničky: Ekoškola a cíle udržitelného rozvoje

Můžeme si také popovídat o auditech i o tom, co vás trápí či vám dělá radost.

Přijít i odejít můžete kdykoliv, jak Vám Váš čas dovolí. Kavárna bude otevřena po celou dobu.

Kávu i čaj zajišťujeme, drobné občerstvení také bude a pokud vás napadne vzít něco dalšího na zub, tak to určitě udělejte.

Pokud vás to opravdu zaujalo a myslíte si, že je to dobrý nápad nebo, že se dokonce na chvíli stavíte, tak nám dejte vědět (aby se nestalo, že nám nebudou stačit židle). Přijít však můžete i bez ohlášení!

Adresa Ekoškolí kavárny je na luxusním místě přímo v centru Prahy:

TEREZA, vzdělávací centrum, z. ú.

Haštalská 17, 110 00 Praha 1

Těší se na vás