Na Kávičku s Ekoškolou 2017_2018

„Na kávičku s Ekoškolou!“ je neformální setkání učitelů a koordinátorů Ekoškol, kdy si můžeme v klidu povídat o našich starostech i radostech, sdílet své příběhy, nabíjet energií a inspirovat se do další činnosti.

Na Kávičku s Ekoškolou 2017_2018

Milí učitelé – koordinátoři programu Ekoškola z Prahy a „blízkosti“ Prahy!

Srdečně Vás zveme na cyklus neformálních školení a setkání koordinátorů a učitelů programu Ekoškola - EKOŠKOLÍ KAVÁRNY, neboli „Na kávičku s Ekoškolou!“

Kavárny se uskuteční v následujících termínech na různá témata:

Čtvrtek 12. října 2017, 17:00 - 19:00
JÍDLO A SVĚT, aneb jak na nové téma Ekoškoly. Přijďte se vzdělat a popovídat si o novém tématu programu Ekoškola. Dozvíte se, jaké jsou k dispozici materiály, zkušenosti z jiných škol atd.

Středa 29. listopadu 2017, 17:00 - 19:00

Cukrářská dílna. Před Vánoci se budou hodit nápady, jak zodpovědně spotřebovávat potraviny a zároveň do nového roku vědět, co jsou to cíle udržitelného rozvoje.

Úterý 23. ledna 2018, 17:00 - 19:00

Týmování a zpětná vazba. Jak podporovat týmovou spolupráci a dělat efektivní zpětnou vazbu? Přijďte na kavárnu, kde si společně vyzkoušíme konkrétní aktivity pro váš Ekotým.

 

Přijít i odejít můžete kdykoliv, jak Vám Váš čas dovolí. Kavárna bude otevřena po celou dobu.

Kávu i čaj zajišťujeme, drobné občerstvení také bude a pokud vás napadne vzít něco dalšího na zub, tak to určitě udělejte.

 

Pokud vás to opravdu zaujalo a myslíte si, že je to dobrý nápad nebo, že se dokonce na chvíli stavíte, tak nám dejte vědět (aby se nestalo, že nám nebudou stačit židle). Přijít však můžete i bez ohlášení!

 

Adresa Ekoškolí kavárny je na luxusním místě přímo v centru Prahy:

TEREZA, vzdělávací centrum, z. ú.

Haštalská 17, 110 00 Praha 1

 

Těší se na vás

Honza, Simona, Káťa, Jitka, Zuzka, Iva, Adéla, Eva

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se