Na Kávičku s Ekoškolou 2017_2018

„Na kávičku s Ekoškolou!“ je neformální setkání učitelů a koordinátorů Ekoškol, kdy si můžeme v klidu povídat o našich starostech i radostech, sdílet své příběhy, nabíjet energií a inspirovat se do další činnosti.

Na Kávičku s Ekoškolou 2017_2018

Milí učitelé – koordinátoři programu Ekoškola z Prahy a „blízkosti“ Prahy!

Srdečně Vás zveme na cyklus neformálních školení a setkání koordinátorů a učitelů programu Ekoškola - EKOŠKOLÍ KAVÁRNY, neboli „Na kávičku s Ekoškolou!“

Kavárny se uskuteční v následujících termínech na různá témata:

Čtvrtek 12. října 2017, 17:00 - 19:00
JÍDLO A SVĚT, aneb jak na nové téma Ekoškoly. Přijďte se vzdělat a popovídat si o novém tématu programu Ekoškola. Dozvíte se, jaké jsou k dispozici materiály, zkušenosti z jiných škol atd.

Středa 29. listopadu 2017, 17:00 - 19:00

Cukrářská dílna. Před Vánoci se budou hodit nápady, jak zodpovědně spotřebovávat potraviny a zároveň do nového roku vědět, co jsou to cíle udržitelného rozvoje.

Úterý 23. ledna 2018, 17:00 - 19:00

Týmování a zpětná vazba. Jak podporovat týmovou spolupráci a dělat efektivní zpětnou vazbu? Přijďte na kavárnu, kde si společně vyzkoušíme konkrétní aktivity pro váš Ekotým.

Přijít i odejít můžete kdykoliv, jak Vám Váš čas dovolí. Kavárna bude otevřena po celou dobu.

Kávu i čaj zajišťujeme, drobné občerstvení také bude a pokud vás napadne vzít něco dalšího na zub, tak to určitě udělejte.

Pokud vás to opravdu zaujalo a myslíte si, že je to dobrý nápad nebo, že se dokonce na chvíli stavíte, tak nám dejte vědět (aby se nestalo, že nám nebudou stačit židle). Přijít však můžete i bez ohlášení!

Adresa Ekoškolí kavárny je na luxusním místě přímo v centru Prahy:

TEREZA, vzdělávací centrum, z. ú.

Haštalská 17, 110 00 Praha 1

Těší se na vás