Možnost odkladu auditů a prodloužení platnosti titulu

Jaké jsou možnosti prodloužení platností titulů programu Ekoškola, uskutečnění či odkladu auditů? Zkoumáme vaše potřeby a připravíme řešení na míru.

Možnost odkladu auditů a prodloužení platnosti titulu

V této nelehké době chceme dát prostor pro "pohodovou" práci v Ekoškole. Covidová situace trvá déle než jsme předpokládali a víme, že na mnoha školách řešíte jiné priority než program Ekoškola. Abychom v Ekoškole mohli připravit podporu na míru věnujte prosím chvíli času vyplnění dotazníku, který nám pomůže zjistit vaše potřeby týkající se prodloužení platnosti titulu Ekoškola (Certifikace Zelené cesty), potřebu uskutečnění či odložení auditu či potřebu certifikace Bronzové nebo Stříbrné cesty.

I přesto, že se Ekoškole nemůžete věnovat na plno pracujte dál v Ekoškole. I v této náročné situaci: upevňujte Ekotým, zkoušejte on-line nástroje pro práci v Ekotýmu, zapojte se do Kampaně Obyčejného hrdinství a zkuste aktivovat rodiny, spolužáky i komunitu (jak na kampaň), vzdělávejte se společně v tématech. Podívejte se na záznamy našich webinářů.

Potřebujete poradit v současné situaci pracovat v Ekoškole?

- objednejte si konzultaci k vám na školu u vašeho konzultanta nebo přes formulář zde.

- zúčastněte se webináře nebo EcoCafé, aktuální termíny najdete zde.

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly