Konference o klimatu úspěšně proběhla

Druhý ročník konference Změňme klima je za námi: a sestříhané záznamy kompletních přednášek i panelové diskuze jsou k dispozici.

Konference o klimatu úspěšně proběhla

Na konci ledna proběhla Konference Ekoškoly – Změňme klima. Přímý přenos - kvůli epidemiologické situaci hlavní způsob účasti - sledovaly stovky dětí, mladých lidí, jejich učitelů a rodičů. Záznam si od té doby pustily téměř další dva tisíce lidí.

Už druhý ročník, takže můžeme říct tradiční akce, byl zaměřen na Českou republiku. Jaké jsou dopady změny klimatu u nás – jaká jsou možná řešení, která můžeme realizovat přímo my – a jak na to konstruktivně a prakticky: to všechno jsme probrali během 5 přednášek a následné panelové diskuze podle otázek z publika.

Konference je výjimečná tím, že její cílová skupina jsou přímo děti a mladí lidé od 12 let. Dáváme informace přímo těm, kterým chceme ukázat, že na nich záleží – a že už teď mohou něco změnit.

Viděli jste konferenci nebo její část? Vyplňte nám, prosím, extra rychlou zpětnou vazbu: chceme příští ročník udělat ještě lepší.

Pusťte si záznam zde

Vloženo Od