Komiksová soutěž

Vyhrajte komiksový workshop s významným českým komiksovým kreslířem Tomášem Kučerovským.

Komiksová soutěž

KOMIKSOVÁ SOUTĚŽ "PROMLUV K SVĚTU BUBLINOU!"

Opravdový svět, vzdělávací program ADRA, o. p. s. pořádá komiksovou soutěž.

Tématem jsou: CÍLE UDRŽITELNÉHO ROZVOJE.

Úkolem soutěžících je představit formou komiksu jeden z Cílů udržitelného rozvoje.

Soutěž má 5 kategorií, které v sobě zahrnují 17 Cílů udržitelného rozvoje, ve kterých budou vyhlášeni vítězové.

Hlavní cenou je komiksový workshop s významným českým komiksovým kreslířem Tomášem Kučerovským pro všechny vítěze. Vítězové jednotlivých kategorií získají také další skvělé věcné ceny.

Přihlásit se může kdokoliv od 12 let. na odkazu zde.

Uzávěrka soutěže je 31.10.2017

Podrobné informace o soutěži lze najít zde na stránkách, stejně jako přesná pravidla. Aktuality naleznete na facebooku a videa představující jednotlivé Cíle udržitelného rozvoje na youtube. U popisu jednotlivých cílů soutěže lze nalézt řadu odkazů na informace, ze kterých je možné čerpat při tvorbě komiksů. Pro pedagogy, kteří chtějí téma Cílů udržitelného rozvoje zpracovat ve výuce, jsme připravili metodické balíčky.

Soutěž se koná pod záštitou Informačního centra OSN.

Zobrazit web
Vloženo Od
Tags: soutež cíle udržitelného rozvoje